Prezentowany obraz jest wyłączną własnością serwisu ugg.pl. Wykorzystywanie bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

Organizacja Urzędu

Urząd Gminy Giżycko
ul. Mickiewicza 33
11-500 Giżycko
tel. 87 429-99-60, fax 87 429-99-76
e-mail:
ugg@ugg.pl

 

Straż Gminna
Wilkasy, ul. Olsztyńska 54
11-500 Giżycko
tel./fax 87 429-11-23
tel. 795 548-656

e-mail: sggizycko@ugg.pl


POKÓJ

POŁĄCZENIA

 E-MAIL

NR WEW.

NR BEZPOŚREDNI

PARTER

1

GOPS
kierownik opieki społecznej
Grażyna Ratajczak

 gops@ugg.pl


100


87 429-99-61

2

GOPS
opieka społeczna - Helena Sałata
opieka społeczna - Agnieszka Ignatiuk

 helena.salata@ugg.pl
agnieszka.ignatiuk@ugg.pl


107
108


87 429-99-47
87 429-99-48

3

GOPS
fundusz alimentacyjny - Luiza Cybruk
dodatki mieszkaniowe - Arek Nosowicz

 luiza.cybruk@ugg.pl
arek.nosowicz@ugg.pl


103


87 429-99-89

4

GOPS
świadczenia rodzinne - Dorota Chrześćjan
świadczenia rodzinne - Anna Radomyska

 dorota.chrzescjan@ugg.pl
anna.jeremicz@ugg.pl


102


87 429-99-85

5

GOPS
opieka społeczna - Jolanta Piotrowska
opieka społeczna - Iga Raksimowicz

 jolanta.piotrowska@ugg.pl
iga.sznajderowicz@ugg.pl


101


87 429-99-62

7

  Sala konferencyjna - duża

8

RSSiO
obsługa Rady Gminy - Barbara Sosnowicz
Referat Finansowo-Księgowy (RFK)
księgowość - Katarzyna Zubowicz

 rada@ugg.pl
katarzyna.zubowicz@ugg.pl


105


87 429-99-86

9

Radca Prawny
Barbara Wojtkiewicz
Przewodniczący Rady Gminy
Miron Misztuk

 barbara.wojtkiewicz@ugg.pl
rada@ugg.pl

106

 
 I PIĘTRO

10


 


202


87 429-99-64

11

RSSiO - sekretariat
Aneta Piskorz

 sekretariat@ugg.pl

200

tel.
87 429-99-60
fax tel.
87 429-99-76

 

12

Wójt Gminy
Marek Jasudowicz

 wojt@ugg.pl    

14

RSSiO
ewidencja ludności - Maria Janowska
dowody osobiste - Gabriela Puszko

 ewidencjaludnosci@ugg.pl
ewid-ludn@ugg.pl


212
207


87 429-99-74
87 429-99-70

15

GOPS
główny księgowy - Barbara Pokora
RSSiO
informatyk - Marcin Giedrojć

 barbara.pokora@ugg.pl
informatyk@ugg.pl

109

87 429-99-44

87 429-99-88

16

Referat Finansowo-Księgowy (RFK)
kasa - Anna Baran

 anna.baran@ugg.pl


211


87 429-99-73

17

Referat Finansowo-Księgowy (RFK)
księgowość - Anna Marcine
k

 anna.marcinek@ugg.pl


210


87 429-99-72

18

Zastępca Skarbnika - Barbara Wiśniewska
księgowość - Anna Dudzińska

 barbara.wisniewska@ugg.pl
anna.dudzinska@ugg.pl

215

87 429-99-99

19

RSSiO
działalność gospodarcza - Janusz Mielziuk
 promocja@ugg.pl  208  87 429-99-69

20

Referat Finansowo-Księgowy (RFK)
podatki - Milena Cituk
podatki - Ewa Szafrańska
podatki - Wanda Nawrocka

 podatki@ugg.pl
ewa.szafranska@ugg.pl
wanda.nawrocka@ugg.pl


204
205
206


87 429-99-66
87 429-99-67
87 429-99-68

21

Skarbnik Gminy
Małgorzata Biraga

 m.biraga@ugg.pl


203


87 429-99-65

II PIĘTRO

22

RI
kierownik referatu - Anna Leszczyńska

 anna.leszczynska@ugg.pl


311


87 429-99-41

23

RGKiOŚ
kierownik referatu - Dariusz Święcki

 dariusz.swiecki@ugg.pl


300


87 429-99-78

24

RGKiOŚ
planowanie przestrzenne
- Emilia Chochulska
gospodarka komunalna
- Katarzyna Czepaniewska
gospodarka gruntami
- Magdalena Kwiecień

 emilia.chochulska@ugg.pl
katarzyna.czepaniewska@ugg.pl
grunty@ugg.pl


302
302
301


87 429-99-80
87 429-99-80
87 429-99-79

25

ZHP

 


87 428-28-48

26

RGKiOŚ
ochrona środowiska - Artur Pawlukowski

 komunalne@ugg.pl


303


87 429-99-81

28

Związek Emerytów i Rencistów, PSL

   

87 428-42-59

29

Sekretarz Gminy
Dariusz Grygiencza

 sekretarz@ugg.pl


213


87 429-99-75

30

RI
drogi -
Zbigniew Płażewski
drogi - Adrian Baklarz

 drogi@ugg.pl
333

 
87 429-99-43

31

GZEAS
dyrektor GZEAS - Karolina Jankowska

 karolina.jankowska@ugg.pl

308

87 429-99-84

32

GZEAS
Katarzyna Litawa
Edyta Gajewska
Anna Krejpcio

 gzeas@ugg.pl
gzeas@ugg.pl
gzeas@ugg.pl


307
310
309


87 429-99-77
87 429-99-45
87 429-99-49

33

GZEAS
główny księgowy - Danuta Cudna

 danuta.cudna@ugg.pl


306


87 429-99-46

34

RI
Anna Maślij
Ewa Dmochowska
Wojciech Malitka

 anna.maslij@ugg.pl
fundusze@ugg.pl
wojtek.malitka@ugg.pl


305
304
312


87 429-99-83
87 429-99-82
87 429-99-42